Take 2 Ps4 Nba 2K17 Oyun İncelemesi

0

Basketbol oyun tutkunlarının heyecanla beklediği take 2 ps4 nba 2k17 serisi artık kullanıma hazır hale dönüştürüldü. Bir önceki seriye göre birçok harika özelliklere sahip olan bu harika basketbol oyun serisi aynı zamanda birçok harika aktivitelerle de kullanıcılarına sunulmuş durumdadır. Dilerseniz sanal basketbol tutkunlarının bir numaralı tercihi olan bu harika oyun hakkında merak edilen diğer ayrıntıları sizlerle hemen paylaşalım.

İşte Bu Harika Oyunda Bulunan Harika Özellikler

  • İlk olarak oyunda 2k tv’yi kullanabilmeniz açısından rademiteyi izlemeniz gerekmektedir. Bunun için de 2KTV’yi tıklamanız yeterli olmaktadır.
  • Online seasons türündeki ”Play now online” için 2K Rankings 2K16 ile aynı tutuluma sahiptir.
  • NBA 3. dereceye ulaştıktan sonrasında ise dilediğiniz efsane takımları tercih etme hakkına sahip olabilmektesiniz.
  • Oyunda yer alan dil karakter seçimi menüsü üzerinden de dilediğiniz karakteri tercih edebilir ve oyuna başlayabilmektesiniz.
  • NBA’nın en eski oyuncuları ile biraraya gelme fırsatına sahip olmaktasınız.
  • Bol miktarda aktivitelerin de yer aldığı bu harika basketbol oyunu sayesinde harika zaman geçirebilir ve günlük stresinizden hemen kurtulabilirsiniz.

Oynanması Son Derece Zevkli

Oyunu kaliteli kılan özelliklerden biri de oynamasının son derece zevkli olmasıdır. Bu bakımdan bu harika keyifli basketbol oyunu sayesinde zamanın nasıl aktığını fark etmeyeceksiniz bile, bu bakımdan harika bir oyun oynamak isterseniz sizlere take 2 ps4 nba 2K17 serisini tavsiye edebiliriz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here