Tango ile sesli görüntülü & görüşme için ücretsiz indirin.

0

İnternet üzerinde yeni birileri ile tanışarak istediği ve hayal ettiği gibi arkadaşlıklar kurmak isteyenler için en uygun ortamlar akıllı telefonlarda kullanılabilen uygulamalar olmaktadır. Telefonların sürekli kullanılan cihazlar olması ve en pratik şekilde karşı tarafta bulunan kişilerle iletişim olanağı sağlaması sonucunda ortaya çıkan bu özellik, yeni insanlarla tanışmak için kullanılan uygulamalara karşı duyulan ilgiyi daha da artırmaktadır.

Tango akıllı telefon kullanıcılarının birbirleri ile en iyi şekilde etkileşime geçebilmelerini sağlamaya en uygun şekilde tasarlanan uygulamaların başında gelmektedir. Her kullanıcının kendine ait bir hesabının bulunduğu bu uygulama içerisinde yeni insanlarla tanışmak isteyen kişiler çevrelerinde kendilerine en yakın mesafede bulunan kişiler arasından seçimler yapabilmektedir. Karşılarına çıkan ve üzerinde kişilerin fotoğraflarının yer aldığı profil kartlarının beğenilmesi ile karşı tarafa bildirimler gitmektedir. Karşı tarafta bulunan kullanıcının da diğer kullanıcının profil kartını inceleyerek beğenmesi sonucunda iki taraf etkileşim sağlamakta ve birbiri il iletişim kurma yolunu en rahat şekilde bulmaktadır. Kişiler bu kartlar üzerinde ortak ilgilendikleri alanları da rahatlıkla görebilirler. Bu sayede yeni sohbetler açmakta zorlanan insanlar için konuşabilecekleri konuları üretmek de en kolay şekilde gerçekleşebiliyor. Kişiler kendi arkadaşlarını veya hiç tanımadığı kişileri de kendi kullanıcı hesaplarına ekleyebilmektedir. Tango daha sonra kullanıcıların bu kişilerle rahatlıkla iletişim kurmasına da yardımcı olur. Bunun yanı sıra her kullanıcı sık kullanılanlar listesine sahip olmakta ve böylece sürekli olarak konuşmak istediği kişilerin bir liste altında bulunmasını da sağlayabilmektedir.

İnternet bağlantısı üzerinden mesajlaşma fırsatı sunduğu için aynı zamanda ücretsiz bir mesajlaşma platformu olarak da değerlendirilebilecek olan Tango üzerinden sesli ve görüntülü şekilde yüksek kaliteyle aramaların yapılması da sağlanabilmektedir. İçeriğinde dünyanın en sevilen oyunlarından yaklaşık 30 kadar oyun bulunduran bu uygulama ile birlikte kullanıcılar arkadaşlarıyla ya da yeni tanıştıkları kişilerle çok farklı oyunları oynayabilmektedir. Bunu yapabilmek için tek yapılması gereken bir kullanıcının bir diğerine oyunlar üzerinden meydan okuması olmaktadır. Ücretsiz bir şekilde edinilen bu uygulama ile birlikte çok keyifli vakit geçirmek artık telefonlar aracılığı ile de mümkün olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here