Technopc TS81 USFF PC Nano İle Tanışın

0

Endüstüriyel görünüme sahip, Technopc TS81 USFF PC mini pc Smart Ultra SFF serisi olan bu küçük bilgisayar, kurumlar için kullanmaları üzere üretilmiş bu mini pc, oldukça sağlam bir çerçeveye ve yapıya sahip.

Üzerinde 2 adet 60mm lik fana sahip bu bilgisayarı soğutmak için ekstra bir çaba harcamaya gerek kalmıyor. Süper küçük bu bilgisayarın üzerinde, mikrofon girişi, kulaklık girişi, güç ışığı, sabit disk ışığı açma kapama tuşu, 1 adet kart okuyucu ve 4 adet usb 2.0 girişi yer alıyor. Önemli bir diğer özelliği ise kart girişi sayesinde mini pc nin içine virüs bulaşsa bile kart sayesinde kolayca boot edebilme imkanı sağlıyor. 120GB SSD’ye sahip mini pc’de DD3 8GB’lik bir ram bulunuyor. Diz üstü bilgisayarlarda bulunan bellek tipi kullanılan mini pc’nin Ram’ini yükseltme özelliğine sahip.

Ürünün daha uzun ömürlü olması için, ana kartın üzerinde katı kapasütörler mevcut, intel core i5 4460 işlemciye sahip mini pc’de ağır yüklerin altından kalkmak ve verilen işlerin üstesinden gelmek için böyle bir, işletim sistemi kullanılmış, sistem bir işletim sistemi kurulu olarak gelmiyor, windows linux gibi istediğiniz işletim sistemini sizin kurmanız gerekmektedir. 22nm ile üretilmiş son derece güçlü bir işlemciye sahip min pc’de 4 adet çekirdeğe sahip, bu çekirdekler sayesinde yüksek hız ve yüksek performans sağlıyor. Ayarlanabilir fan hızına sahip mini pc oldukça ilgi ve dikkat çekici.

 

Önceki İçerikiPhone x Teknik Özellikleri
Sonraki İçerikDask Nedir
Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here