Telefonlar İçin Beşiktaş Duvar Kağıtları

0

Geçtiğimiz sezon şampiyon olan ve bu sezon da şampiyonluğa en yakın adaylar arasında gösterilen Beşiktaş, yükselişine devam ediyor. Kara kartalın yükselişi ise taraftarlarından büyük ilgi görüyor. Vodafone Arena’yı dolduran ve kombine satışlarında rekor kıran taraftar, Kartal Yuvası’ndan da alışveriş yapmayı ihmal etmiyor. Ancak taraftarın takımı için yaptığı tek faaliyet bu değil. Hayatlarının her alanında kullandıkları bilgisayar, tablet ve telefonları da Beşiktaş ile donatmak isteyen taraftarlar, çeşitli araştırmalar yapıyorlar.

Kullanıcıların en çok aradığı konulardan birisi ise Beşiktaş duvar kağıdı oldu. Bilindiği üzere Beşiktaş takımına ait internet ortamında çok sayıda duvar kağıdı bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok dikkat çekeni ise; eski İnönü Stadyumu, Vodafone Arena, Şenol Güneş, Ricardo Querasma, geçen sezon kazanılan şampiyonuk, Atiba, Beşiktaş arması ve kartal logosu olarak gösterilmektedir. Siyah-beyaz renklerin yoğunlukta bulunduğu duvar kağıtlarını telefona indirerek ekranınıza uygulayabilirsiniz.

Taraftarının desteğini her daim yanında gören Beşiktaş, şampiyonluğa oynamaya devam ediyor. Taraftarlar ise takıma katkılarını farklı yollar ile vermeye çalışıyorlar. Bazı taraftarlar denizin altında Beşiktaş bayrağı açarken, bazıları da uçurumdan atlarken kartal pençesi yapıyorlar. Eğer sizlerin de böyle ciddi aksiyon isteyen işlere vaktiniz yoksa telefonunuzun ekranına duvar kağıdını koymanız yeterli olacaktır. Bu sayede çevrenizdeki insanlar, telefonunuza bakanlar Beşiktaş takımının arması ve renkleri ile karşılaşacaktır. Bu duvar kağıtları telefonunuza çok fazla yakışacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here