Telefonlar İçin En İyi Mail Uygulamaları

0

Her işi akıllı telefonlarımız ile yaparken mail alım ve gönderim işini de elbette bu cihazlardan yapabilmeliyiz. Bunun için birçok mobil işletim sisteminde yerleşik gelen e-posta uygulaması kullanılabilir. Ancak daha fazla fonksiyon, güvenlik ve tema arayanlara yönelik telefonlar için en iyi mail uygulamaları listesi hazırladık. Özelliklerine göre size en uygun olanını indirip kullanabilirsiniz.

Stok ama En Güçlüsü: Gmail

Google’ın mail servisi olan Gmail zaten Android cihazlarda yerleşik geliyor ama iOS ve özelleştirilmiş Android sürümü kullanıcıları geliştiricinin sunduğu uygulama ile karşılamakta. Eğer daha önce (ki bu çok düşük bir ihtimal ama) Gmail kullanmadıysanız mutlaka tavsiye ederiz. Çünkü sadece Gmail değil, Outlook, Yahoo, Mynet, Mail.com gibi diğer mail servislerini de bu uygulama üzerinden yönetebilirsiniz. Birden fazla hesabı aynı anda uygulamada barındırabilir, her biri için ayrı bildirim seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Güvenlik ve Gizlilik: Protonmail

Protonmail şuana kadar servis edilen en katı kurallı ve en yüksek gizliliğe sahip mail istemcisi. Eğer bir Protonmail adresine sahipseniz veya mevcut mail adreslerinizi buraya yönlendirdiyseniz Android veya iOS cihazınıza Protonmail kurabilirsiniz. Görüşmelerinizin arkasından önbellek tutulmaz, uygulama cihazınızda virüs ve takipçi varsa bile maillerinizin sızdırılmasını engeller. Yüksek güvenlikli bu servisi iş adamları, politikacılar ve webmasterlar yoğunlukla kullanıyor.

PC ile Senkronize: Outlook

Windows 10 kullanıcısı iseniz telefonunuz ile PC’nizi eş zamanlı kullanmak için Outlook’u tercih edebilirsiniz. Telefonlar için en iyi mail uygulamaları arasında özgün tasarımı, hızlı istemcisi ve sunduğu virüs kontrol, spam tutma gibi güvenlikler ile kendini gösteren bir uygulama Outlook. Tıpkı Gmail’de olduğu gibi birden fazla hesapta oturum açabilir, Exchange ve IMAP işlemleri yapılabilir. Windows Phone OS ile stok olarak gelmektedir ancak Android ve iOS işletim sistemlerinde de indirilebilir.

Hafif, Şık ve Düzenli: Yahoo Mail

Yahoo’nun on yıllardır sunduğu mail servisine kayıtlı pek çok kimse var. Başta Yahoo kullanıcıları olmak üzere Yahoo Mail’i deneyen çoğu kişinin memnun kalacağını düşünüyoruz. Yahoo Mail oldukça basit ama düzenli bir tasarıma sahip. Onlarca mail arasında kaybolanlar için mobil e-mail uygulamaları arasında en iyi tercih.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here