Telefonlar İçin Ücretsiz Müzik Uygulamaları

0

Müzik dinlemek hemen hemen her insan için muhteşem bir eylemdir. Psikolojik duruma olumlu etkisi olan ve ruh halini doğrudan etkileyen müzik dinleme eylemini pratik bir şekilde yapmak insanları olumlu etkilemektedir. Günümüzde en çok mobil platformda müzik dinlenildiği ve bu platform için alternatif uygulamalara başvurulduğu gözlemlenmektedir. Her ne kadar dünya çapında Spotify gibi bir marka yaygın olarak kullanılıyor olsa da popüler olan ücretsiz birçok eklenti bulunmaktadır. Müzik dinleyebilmek için ister kendi hafıza kartınızda yer alan mp3 dosyalarını isterseniz de uygulama havuzunda yer alan dosyaları çalıştırabilirsiniz. Uygulamalar birbirinden farlılık gösterdiği gibi fonksiyonel seçenekleri ile tercih sırasında yer değiştirebilmektedir. Özellikle ücretsiz ve kaliteli olan uygulamalar bu konuda istikrarlı bir çizgi çizmiştir. Mobil cihazlar için uygun olan müzik dinleme uygulamaları birçok kullanıcı tarafından yüksek puan almıştır. Aynı zamanda her telefon markasının kendisine ait müzik dinleme uygulaması bulunmaktadır. Bu tür uygulamalar size hitap etmiyorsa alternatif uygulamalara yönelebilirsiniz.

Mobil Cihaz İçin İdeal Olan Müzik Dinleme Uygulamaları

Mobil cihazlarda kullanılan birçok müzik dinleme uygulaması bulabilirsiniz. Bunların bazıları ücretsiz iken bazıları ise birçok özellik için premium üyelik gerektirir. Spotify alanında başarılı olsa bile ücretli üyelik gerektirdiği için kişileri alternatif uygulamalara itmektedir. Alternatif uygulamaların kalitesi ise Spotify kadar olmasa bile ücretsiz olduğundan dolayı tercih edilebilir düzeyde tanımlanmaktadır.

İşte sizler için belirlediğimiz en iyi müzik dinleme uygulamaları

  • Pulsar: Tasarım ve kullanım kolaylığı bakımından en çok kullanılan müzik dinleme servislerinden birisidir. Aynı zamanda birçok ek özelliğe sahiptir ve son derece renkli bir yapısı bulunmaktadır.
  • Phonograph: Çalan müziğe ve ruh haline göre renk değiştiren uygulama müzik dinlemeyi sevenleri sıklıkla tercih ettiği popüler uygulamalardan birisi olarak bilinmektedir. Aynı zamanda ücretsizdir.
  • Pi: Alternatif kullanıcı temaları ve kullanılabilecek birçok fonksiyonu ile rakiplerine ciddi oranda fark atmaktadır.
  • Black Player: Şık ve basit bir arayüze sahip olan Black Player dilediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz uygulamadır. Yazı tipi ve butonlar fonksiyoneldir, değiştirilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here