The Last of Us Remastered PS4 Oyunu

0

Dünyanın dört bir yanına yayılan ve insan nüfusunu kırıp geçiren bir salgının ardından insanoğlunun yaşam savaşını konu alan bir senaryo ile ilerleyen The Last of Us Remastered çıktığı günden bu yana Play Station 4 severlerin gözdesi olmayı başarmıştır. Oyunun hikayesinde salgın hastalığına yakalanan kişiler bir tür zombiye dönüşerek bilinçten ve düşünceden yoksun şekilde önlerine çıkan her şeye saldırmaktadır. Havaya karışan sporlar ya da sıvı yolu ile yayılan hastalık her türlü canlı varlığa bulaşmakta ve onları geri dönülemez bir yola sokmaktadır. Hikayenin geçtiği evrende sıkı yönetim ilan edilerek despot bir yargı anlayışı yürütülmektedir.

Kıyamet Evreninde Geçen Bir Macera

Hikaye iki ana karakter olan ve hayatta kalabilmek adına salgının ortasında kaçakçılık ile uğraşan Joel ve Ellie’nin etrafında dönmektedir. Oldukça basit görünen bir kargo görevi için işe başlayan Joel kendini bir anda hastalıklı insanların ve tehlikeli bir maceranın ortasında bulur.

PS4 Dünyasının En Önemli Oyunlarından

PS4 dünyasında tartışmasız en çok sevilen oyunlar arasında girmeyi başaran The Last of Us Remastered farklı atmosferi ve ilginç hikayesi ile dikkat çekmektedir. Işıklandırmaları, oyun içi grafikleri ve karakter detayları ile göz dolduran The Last of Us Remastered, sevenlerine bir jest yaparak oyunun geçmiş yıllarda çıkmış olan her türlü içeriğine de sahip şekilde piyasaya sunulmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here