The Witcher-3 Wildhund Oyun İncelemesi

1

Harika bir macera oyunu olan the witcher-3 wildhund oyunu hakkında sizlere makalemiz üzerinden bilgiler sunmak isteriz. Bir önceki serisine oranla ortalama 30 kat daha büyük bir haritaya sahip olan bu harika oyun, bu özelliği sayesinde kullanıcılarının uzun bir zaman geçirmesini sağlamaktadır.

Oyunun Başlıca Özellikleri İse Şunlardır;

  • Oyundaki ana karakterimiz yaratık avcısı olan geralt ile harika ve uzun süreçli bir maceraya atılmaktayız.
  • Toplamda 80 saatlik bir oynama sürecine sahip olan bu harika oyunun harika özelliklerinden biri de oldukça sade bir menüye sahip olmasıdır. Bu sayede save dosyasını uploade edebilir ve oyunun ileriki süreçlerinde tercihiniz doğrultusunda küçük değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Oyunda new game sekmesine tıkladığınızda ise karşınıza harika büyüklükte bir harita çıkmakta ve bitmek tükenmek bilmeyen birçok harika görevler karşınıza gelmektedir. 200 saati geçebilen bir sürece sahip olabilirsiniz.

Oyunun Konusu İse

  • Bu harika macera oyununun ana konusu ise, gerraltın aşkı olan yeneffer amansız bir çatışmanın tam ortasında kalmakta ve bu durumdan kurtulmak için hemen harekete geçerek çatışma bölgesinden uzaklaşmaktadır.
  • Bu durum karşısında ise gerralt yeneffer’in izini sürmek için harekete geçmektedir.
  • Bu aşamadan hemen sonrasında araya giriş yapan videoda biz de kendimizi yeneffer’in yanında bulunuyor. Tabi tüm bu gelişmeler bir rüyadan ibaret olmaktadır.

Harika görsel efektlerin de kullanıldığı bu harika macera oyunu sayesinde zamanın nasıl aktığını fark edemeyeceksiniz. Oynanması ayrıca oldukça basit olan bu harika macera oyununu dilerseniz tabletiniz üzerinden de sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here