Tozlu Giyim Büyük Beden Abiye ve Elbise Modelleri

0

Tozlu Giyim’de büyük beden, hamile, plaj, çift takım giyimleri gibi özel giyim kategorileri de görebilirsiniz. Büyük beden giyim konusunda piyasadaki açığı ciddi oranda kapatan Tozlu Giyim, büyük beden hanımlar için 100’e yakın elbise modeli sunmaktadır.

Tozlu Giyim Büyük Beden Pullu Elbiseler

Büyük beden giyinenlerin de şık giyinebileceğinin en iyi ispatı şüphesiz ki Tozlu Giyim’in elbise modelleri. Pul işlemelerle büyük beden elbise grubuna şık bir model kazandıran Tozlu Giyim, pullu elbiseler için siyah, kırmızı, saks mavisi, lacivert gibi renk alternatifleri sunuyor. Üstelik büyük beden olmalarına rağmen pullu elbiselerin 44,99 TL gibi uygun bir fiyatı var. Tozlu giyim büyük beden abiye modelleri konusunda oldukça iddialı olduğunu fotoğraflarda görebilirsiniz.

Dantelin kollarda detay olarak kullanıldığı büyük beden elbiselerin bordo, kırmızı, siyah, mor ve saks mavisi gibi renk seçenekleri bulunuyor. Elbisenin tek omuz kısmında ise siyah ışıltılı bir detaya yer verilmiş. Yarım kol ölçüsünde dantel kullanılarak şıklaştırılan elbiselere 44,99 TL’ye sahip olabilirsiniz. Kısa etek boylu bu elbiseye alternatif olarak uzun etek boylu, önü dantel detayıyla hareketlendirilmiş elbiselere de bakabilirsiniz.

Tozlu Giyim Büyük Beden Desenli Elbiseler

Tozlu Giyim’de büyük beden hanımlar için tiril tiril uzun ve kısa boy seçenekleriyle desenli elbiseler bulunuyor. Pek çok renk ve desen seçeneği olan elbiselere 19,99 TL gibi uygun fiyatlara bile sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here