Türkiye’nin En Kapsamlı Pokemon Go Rehberi

0

pokemon-go-rehberiÇocukluk dönemlerinin tartışılmaz en çok sevilen oyunlarından biri olan Pokemon ve arkadaşlarının maceraları o dönem için oldukça rağbet görürdü. Her bölümünde ayrı bir heyecan ve kimin yeneceğini tahmin etme konusunda kavgalar yaşanırdı. Şimdilerde ise o çocukluk dönemi yeniden yaşanmaya başladı. Pokemon Go adı altında bir anda hayatımıza giren bu oyun, oyuncuları adeta bağımlısı yaptı.

Pokemon Go’yu Cihazınıza İndirin

Şu an için Türkiye’de bulunmayan ancak teknolojisinin getirdiği özellikler sayesinde sanki başka ülkedeymiş gibi hileli olarak oynanan Pokemon Go’yu mobil cihaza yüklemek için belli başlı işlemler gerekiyor. Android kullanıcısı olan bir oyuncu ya Google Play ya da APK üzerinden, İOS kullanıcısı oyuncu da yeni bir Apple ID oluşturarak indirme işlemi yapabiliyor. Tabi indirme işleminde Türkiye olmadığı için ülke değiştirmek yeterli oluyor.

Pokemon Go’ya Giriş Nasıl Yapılır?

Pokemon Go’yu oynamak için hiçbir şekilde bir kayıt oluşturmanız gerekmiyor. Bu oyunda lokasyon genel olarak Google Maps haritası üzerinden taranarak alınıyor. Bu yüzden de oyunu oynarken sadece Google hesabınızın olması yeterli oluyor. Farklı oyunlarla da benzerliği bulunan Pokemon Go oyunu, oyuncular tarafından zaman zaman hileli bir şekilde de oynanabiliyor. Hileli olmasının nedeni ise kendinizi istediğiniz herhangi bir yere yerleştirerek, Pokemon’ların çoğunlukta olduğu yerleri tercih edebiliyorsunuz.

Pokemon Go İle Avlamaya Hazır Olun

Tamamen sorunsuz indirme işlemi ve giriş işleminden sonra Pokemon Go oyununa giriş yaparak nick ve karakter seçimi yapılıyor. Karakteri ya da nick seçimi oyuncunun tamamen kendi zevkine göre yapılabiliyor. Oyun aynı zamanda kişiselleştirme yönünden de oldukça zengin hale bürünüyor. Bu işlemlerden sonra da artık pokemon avlamaya başlanılabiliyor. Oyunda ise GPS üzerinden hareket ederek çevrenizde bulunan pokemonlara gidebiliyor, Gym ile pokestopları görebiliyor ve size yakın olan bölgelerdeki pokemonları avlayabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here