Twitter’a Cep Telefonundan Programsız Girmek

6
102
Okuma

f-secure-freedom-tanitimAndroid uyumlu cep telefonları için hemen herkesin kullandığı Viatun ve Hotspot programları da işe yaramaz hale geldi. yaklaşık olarak 3 gündür f-secure freedome ile ücretsiz olarak VPN hizmetinden faydalanıyorum ve bu uygulama sadece VPN hizmeti değil ayrıca antivirus ve diğer dış internet tehtitlerden sizi koruyor. Telefonunuzda hiçbir ayar yapmadan sadece ON/OFF yaparak kolayca uygulamayı kullanabilirsiniz.

Kendi sitelerinden öğrendiğim kadarıyla uygulamayı 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz ve uygulamayı kullanan her 100 kişiden 1 kişi 1 yıl boyunca uygulamayı bedava kullanabiliyor. F-secure firması gerek antivrüs gerekse diğer güvenlik yazılımlarıyla hepimizin bildiği gibi her yıl üst sıraları zorluyor ve yılların verdiği tecrübe ile rahatca kullanabiliyoruz.

f-secure-freedom-logosuUygulamaya sahip olmak için cep telefonunuzdan Google Play Store‘a giriş yapın ve “F-Secure Freedome VPN” araması yaparak yandaki logoya ait ugulamayı telefonunuza yükleyin.

Uygulamayı yükledikten sonra çalıştırın ve sadece ON/OFF olan yere basarak çalıştırın, isterseniz VPN ile hangi ülkeden giriş yapmak istediğinizi de seçebilirsiniz. Benim tavsiyem hız olarak Birleşik Krallık’tır.

Uygulama hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için alttaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

6 YORUMLAR

  1. Uygulamayı telefona yükledim gerçekten harika bir program ve bağlantı hiçbir zaman kendiliğinden düşmüyor artık duruma göre premium alabilirim.

  2. harika bir program gerçekten telefonu hiç kasmıyor ve sarjınıda etkilemiyor ben lisanslı almayı düşünüyorum. teşekkürler

  3. Ben pc"den twittere girim ayarlardan tel.tabletle giriş şıkkını kapatmışım şimdi ne tel.nede tabletten giremiyorum twittera yardımcı olurmusunuz.

    • muhtemelen siz kapatılan bir dns adresi girmişsinizdir, öncelikle ağ ayarlarından girdiğiniz dns adreslerini silin sonrasında zaten twitter'a rahatlıkla girebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here