UberSuggest Nedir? Nasıl Kullanılır İşte Detaylar

0

Ücretsiz anahtar kelime arama aracı olan UberSuggest, Google üzerinden verilen verileri kullanır. Sonrasında en sık aranan kelimeler ile birleştirir. Anahtar kelime, anahtar kelime grupları gibi aradığınız kelimeye alternatifler oluşturur.

UberSuggest Sistemi Nasıl Kullanılır?

Anahtar kelime araştırmak için tercih edilen Uber Suggest, sistem olarak oldukça basit. Karşınıza çıkan kutucuğa aramak istediğiniz anahtar sözcüğü yazıyorsunuz. Arkasından dil kısmını seçiyorsunuz. Dilediğiniz dili seçtikten sonra Suggest butonuna tıklıyorsunuz. Sonrasında sizin için anahtar kelimeleri ve bağlantılı sözcük öbeklerini veriyor. Bunu verirken alfabetik sıralamaya bağlı kalıyor. Sunulan liste üzerinden dilediğiniz anahtar sözcükleri seçebilirsiniz. Seçtikten sonra Select all keywords kısmına tıklayarak sözcükleri indirme şansınız doğuyor. Her birini indirmekten ziyade bazılarını istiyorsanız yanlarında bulunan artılara basmanız yeterli.

Sistemin büyük avantajlarından biri sadece web değil haber, video gibi altı konuda da araştırmaya açık olmasıdır.

UberSuggest Detaylı Bilgi

UberSugget, sizin tercih ettiğiniz arama ile beraber size alternatif sözcük grupları sunması açısından önemlidir. Hedeflediğiniz kelimeyi yalnızca bir sözcük ile değil birden fazla sözcükle, eşanlamlılarla, en az iki kelimeden oluşanlarla düzenlemektedir.

Rahatlıkla uzun anahtar kelime aramanız için düzenlenmiş olan sistem; aradığınız kelime, dil ve site seçenekleriyle süzgeç niteliği görüyor. Aramak istediğiniz kelimeyi yazdıktan ve dili girdikten sonra dilerseniz 6 adet aratma seçeneği şansı sunuyor. Görsellerde, videolarda, haberlerde veya tüm webde aratma şansınız doğuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here