Ultrashape V3 İle Ameliyatsız Vücut Şekillendirme

0

Ultrashape V3, diyet ve egzersizin karşısında yetersiz kaldığı yağlardan ameliyatsız olarak kurtulmanızı sağlayan bir vücut şekillendirme operasyonudur. Bi-Polar radyo frekanslarının ve odaklı ultrasonların birleşimi ile uygulanan bu operasyon sayesinde iki hafta içinde gözle görülür sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ultrashape V3’ün Uygulanışı

Ultrashape V3, bir çeşit yağ kırma işlemidir. Bölgesel yağların sıvılaştırılması ile vücut tarafından kullanılması veya atılması sağlanır. Verilen Ultrason dalgası ile tercih edilen vücut bölgesindeki yağ hücreleri kırılır ve bu yağların karaciğer tarafından işlenmesi sağlanır. Böylece vücut kırılan yağları kullanır veya atar.

Ultrashape uygulaması bel, karın ve kalça bölgelerinde gerçekleştirilir. Özellikle yumuşak dokuların fazla olması nedeniyle karın bölgesinde etkili sonuçlar alınır.

Ultrashape V3’ün Avantajları

İnvaziv olmayan Ultrashape V3, hastalara konforlu ve rahat bir tedavi fırsatı sunar. Aynı zamanda kullanılan teknoloji sayesinde hedeflenen bölgede homojen olarak yağ azaltılır. Bu şekilde düzensiz ve kötü bir görünüm önlenmiş olur. Ayrıca, ameliyatsız bir işlem olduğu için hiçbir şekilde ciltte hasara neden olmaz. Tedavi sonrası şişme ve yaralanma gibi problemler yaşanmaz. Bu yüzden, hastalar sorunsuz bir şekilde günlük yaşantılarına dönebilir.

Güvenilir oluşu nedeniyle de yoğunlukla tercih edilen uygulama, hızlı ve kesin sonuçlar sağlar. Kısa süre içinde, kalıcı ve başarılı sonuçlar elde ederek fazla yağlardan kurtulabilirsiniz.

Quartz Clinique olarak hastalara sunduğumuz Ultrashape V3 hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. www.quartzclinique.com üzerinden hizmetlerimizi ve doktorlarımızı tanıma şansı bulabilirsiniz. Dilerseniz online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kaynak : http://www.quartzclinique.com/ultrashape-v3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here