Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu Oyun İncelemesi

0

2018 yılında PlayStation 4’ün en iyi oyunları arasına aday gösterilen Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu, ince işçilik ile işlenen detayları, benzersiz karakterleri, farklı hikayesi, özgün mekanikleri ve mükemmel görsel grafikleri ile neden bu kadar başarılı olduğunu bizlere gösteriyor. Yediden yetmişe herkesin severek oynayabileceği oyun, kolay öğrenilebilen akışı ile herkesi ekrana kilitleme özelliğine de sahip.

Muhteşem Bir Hikaye ve Oynanabilirlik

Yurt dışında Uncharted 4 A Thief’s End olarak yayınlanan ve ülkemizde Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu ismiyle Play Station 4 meraklıları ile buluşan oyunda başlat butonuna basıldıktan sonra gerçek bir hikayenin içerisine düşmek mümkün oluyor. Her an dikkat çekici ve yine her an yüksek tempoda ilerleyen oyunda bir an bile sıkılmanın mümkün olmadığı söylenebilir.

Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu Nasıl Bir Oyun

Senaryo Odaklı Oyun Akışı Devam Ediyor

Serinin diğer oyunlarında olduğu gibi Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu’nda da yine senaryo odaklı bir oyun anlayışı bulunuyor. Gizem, aksiyon ve çeşitli bulmacalar içerisinde kaliteli bir senaryoya sahip olan oyunda, akıllarda fazlasıyla yer edebilecek onlarca farklı hikaye de mevcut. Sinematikleri ve oynanış bölümlerinde başarılı bir mo-cap çalışması yapılması, Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu dünyasını bambaşka bir boyuta taşımayı başarıyor. Oyunun önceki serilerine göre bu seride sinematiklere casual şekilde müdahale etme özelliği hikayeyi değiştirmese bile oyunculara ara seçim olanakları sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here