USB Bellekte Silinen Dosyalarınızı EaseUS Data Recovery Wizard ile Geri Getirin

1

Eskiden lüks olarak görülen USB bellekler zamanla oldukça ucuzladı şimdi dijital dünyada işi olan olmayan, iş adamı, öğrenci ya da yazılım geliştiriciler neredeyse herkesin en az bir adet USB belleği var. USB belleklerde en fazla fotoğraf, video ve ders dökümanları gibi materyaller depolanıyor. Sevdiklerimizle oluşturduğumuz anılar bazen işimiz için gerekli olan iş dökümanları oldukça hayati önem taşıyor.

Sürekli farklı bilgisayar ve cihazlara bağladığımız USB bellekler ise virüs kapıp tamamen devre dışı olabiliyor ve bu can sıkıcı virüslerden kurtulmak için USB belleğe format atıp tüm verileri silmek zorunda kalabiliyoruz.

USB bellekte silinen dosyaları kurtarmanın ve geriye getirmenin yolu EaseUS firmanın üretmiş olduğu muhteşem ücretsiz yazılımı EaseUS Data Recovery Wizard Free den geçiyor. Program sayesinde silinen tüm dosyalarınızı ve virüsten dolayı formatladığınız belleğinizdeki verileri kurtarabiliyorsunuz. Programı ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. USB belleğinizde bulunan aşağıdaki formattaki tüm verilerinizi geriye getirebilirsiniz;

  • DOC/DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, PDF, HTML/HTM
  • JPG/JPEG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, PSD, CRW, CR2, NEF, ORF, SR2, MRW, DCR , WMF, RAW, SWF, SVG
  • AVI, MOV, MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, MKV, ASF, FLV, SWF, MPG, RM/RMVB, MPEG
  • AIF/AIFF, M4A, MP3, WAV, WMA, APE, MID/MIDI, RealAudio, VQF,FLV, MKV, MPG, M4V, RM/RMVB, OGG, AAC, WMV,APE
  • ZIP, RAR, SIT, ISO, EXE

USB belleğinizi kurtarmak için aşağıda linki verdiğimiz programı Windows ya da Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarınıza kurun. Kurulum sonrasında programı çalıştırıp kurtarmak istediğiniz USB belleği bağlayın.

Bağladıktan sonra programın taramasını sağlayın ve tarama sonucunda çıkan ve kurtarılmaya müsait dosyaları bilgisayarınıza kaydedin.

EaseUS Data Recovery Wizard Free İndir

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here