Üstün Özellikli Nokia 8 Rağbet Görüyor

1

Nokia telefonlarının göz bebeği haline gelen Nokia 8 modeli için malzeme kalitesi, tasarım, ekran boyutu ve sağlamlık, işlemci hızı ve işletim sistemi hızı oldukça iyi ve kullanılabilir bir telefon olarak göze çarpıyor. Fiyat ile verim arasındaki fark ele alınacak olursa Galaxy S8+, HTC U11 ve iPhone 7 gibi modeller ile çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Nokia’nın yeni amiral gemisi olan nokia 8 bizlere yıllardır sağladığı dayanıklı cep telefonlarına bir yenisini ekleyerek üstün özelliklere sahip olan Nokia 8 i bizlere sundu.

NOKİA 8 GENEL BAKIŞ

Android işletim sistemine geçiş yapan Nokia 8 snapdragon 835 işlemcisi ile güncel, etkili ve sağlam bir telefonu piyasaya sundu.Standart ve güzel bir kasaya sahip olan Nokia 8 plastik bir kasaya sahip gibi gözüksede ince bir aliminyum kasaya sahip kasanın arkadan öne doğru birleşik bir şekilde gelmesi birden fazla parça görmemenizi ve harika bir kasaya sahip olduğunu belirtebiliriz. yukarıdan aşağıya doğru bir kamera tasarımı yapan nokia 8 de çift tonlu flaş ve çift kamera bulunuyor. Üzerinde parmak izi okuyucu olan nokia 8 in ekranı 5.3 inç full hd ekrana sahip, ekranda gorilla glass 5 teknolojisi bulunduran nokia 8 çok akıcı ve kullanım rahatlığı açısından oldukça kaliteli bir telefon, çevresel bir ses ve doygun bir bas deneyimi sunan nokia 8 kullanıcıları için oldukça kaliteli bir hoparlör sunmuş durumda. su sıçramaları ve toza karşı dayanıklılık sağlayan nokia 8 in teknik özelliklerinde çok akıcı çalışan bir androide sahip olan nokia 8 oyun ve uygulamalarda akışkanlık ve güzel bir hissiyat uyandırıyor.

Premium android kullanan nokia 8 dünyadaki en iyi android işlemcilerden birine sahip, oyun veya uygulama esnasında ısınma problemi yaşatmayan nokia 8‘de pil kalibrasyonu sayesinde pil tüketimi sizi memnun edecek seviyede olan nokia 8 64gb dahili hafızaya ve 4gb ram’a sahip. Nokia 8 3299tl ile satışa sunulmuştur.

1 YORUM

  1. Nokia telefonu 5110 da bıraktık sanıyordum. Birde batmaları vs. ondan sonra toplanamaz teknolojiye ayak uyduramaz diyordum ama helal olsun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here