Ve sonunda KitKat Türkiye’ye Geliyor

1

android-kitkat-teknolojisiBiliyorsunuz ki Android’in en yeni sürümü Kitkat geçtiğimiz ay çoğu dünya ülkesine ulaştı. Samsung yetkilileri, yepyeni güncellemesiyle Android’in en taze işletim sistemi Kitkat’in kolaylıklarını daha fazla ülkeye ulaşırarak kullanıcılarının hizmetine sunmayı amaçlıyor.

Samsung, Android Kitkat program güncellemesinin farklı Galaxy telefonlarıyla tüketicilere sunulduğunu açıkladı . Bu güncelleme, daha pratik ve daha zevkli bir arayüz tecrübesi , iyileştirilmiş iletileşme becerileri ve güncellenmiş özellikleriyle ve buna uygulamalar da ilave olarak, Android 4.4 KitKat’ın bütün performans kolaylıklarını içermektedir.

Daha Pratik ve Daha Bilgi Verici Bir Arayüz

KitKat güncellemesiyle, bazı Samsung cihazlarında kilit ekranı aracılığıyla uygulamalara erişim kolaylığı, seçilen ana ekran başlatıcısının tercihi ve yepyeni bir konum menusu sağlayarak şu anki Galaxy arayüzü deneyimini iyileştirmektedir. Galaxy Kullanıcıları , direkt olarak kilit ekranı aracılığıyla kolay bir şekilde müzik albüm kapaklarını görüntüleyebilmektedir. Aynı zamanda müzikleri durdurup değiştirebilmekte ve anında kameraya erişebilmektedirler. TouchWiz moduyla Kolay Mod, akıllı telefonu kullanmaya daha yeni başlamış kullanıcılar için tasarlanmıştır. Bu Mod daha kolay bir kullanım ve daha iri ikonlar sağlıyor. Buna ilave olarak , daha entegre ve daha detaylı olan konum menüsü, kendi konumunuzu bulabilmeniz için GPS, Wi-Fi ve mobil internetin kolay bir şekilde aktif edilmesini olanaklı hale getiriyor. Bununla birlikte simültane olarak, konum hizmetlerini yürüten yazılımların pil tüketimlerini bildirmektedir

Sıradışı Mesajlaşma Özelliğiyle Kendinizi İfade Edin

Samsung’un yeni yazılım güncellemesi 4.4.2 (Kitkat) ile G, Emoji ikonlarıyla ve varsayılan mesajlaşım uygulamalarının tercih edilmesi gibi , üst düzey hale getirilmiş mesajlaşma kolaylıklarını sağlıyor. Bununla birlikte cihazın varsayılmış olan mesajlaşma tercihi olarak Hangout ve SMS uygulamaları arasında gidip gelebilme seçeneği getiriyor.

Google Drive Yedekle Özelliği

Yeni güncellemeyle desteklenen Google Photo ve Google Drive benzeri yükseltilmiş GMS yazılımları kullanıcıların dosyaları açmasına, yeniden isimlendirmesine, dosyaları paylaşmasına ve ilave olarak videoları ve fotoğrafları yedeklemesine imkan tanımaktadır.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here