Bu Hafta Vizyona Giren Filmler 6 Ocak 2017

0

Her hafta mutlaka birbirinden kaliteli ve beğenilen yapımlar vizyona girmekte ve film severlerin beğenisine sunulmaktadır. 2017 yılının ilk vizyon haftasına bakıldığında da sinema izleyicilerinin oldukça keyifli saatler geçireceklerini söylemek mümkündür. Bu hafta genellikle yabancı filmler çoğunlukta almakla birlikte en çok beklenen yerli bir filmin devam filmi de bu hafta vizyonda yer alan filmler arasındadır.

Çalgı Çengi İkimiz

Ahmet Kural ve Murat Cemcir tarafından canlandırılan ve fenomen haline gelen karakterlerle komedi alanında oldukça güldüren yerli filmlerden biri olan Çalgı Çengi İkimiz, 6 Ocak 2017 Cuma gününde vizyona giren bir filmdir. İlk filmlerinde karıştıkları mafya davası halen süregelen bu filmde eğlence ve kahkaha izleyenler için kaldığı yerden devam edecektir.

Sonsuzluk Ormanı

Haftayı kaliteli bir dram filmi ile sona erdirmek isteyenlerin beğenerek izleyebilecekleri Sonsuzluk Ormanı, adından da anlaşılacağı üzere gizemli bir ormanda geçen konuya sahiptir. Matthew McConaughey’in başrolde oynadığı film 1 saat 50 dakikalık süreye sahiptir. Arthur Brennan isimli başrol karakterinin yaşadığı önemli bir travma olayların ıssız bir ormanda geçmesine sebep olacaktır.

Yine dram türünde izleyiciyi bekleyen filmlerden biri de Ağ filmidir. Başarılı bir Kore yapımı olan Ağ, Kore’de yaşayan bir balıkçının yaşadığı sosyal zorlukları konu almaktadır. Beyaz perde de Kore yapımlarını sevenlerin mutlaka izlemeleri gereken film, 1 saat 54 dakika boyunca oldukça düşündüren ve insani konulara değinen konusu ile dikkat çekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here