Web Sitesi Online Destek Sistemi JivoChat

0

Web siteleri kuşkusuz ki günümüzde son kullanıcıların özellikle alışveriş yapmak isteyen kişilerin ilk müracat ettiği platformlardır.

Online satış yaptığınız bir web sitesi varsa ve bu web sitesinde müşterilerin anlık olarak sizinle irtibata geçmesini sağlamak istiyorsanız JivoChat tam size göre. JivoChat tam olarak nedir diye soracak olursanız web siteniz üzerinden birden çok müşterilerinize tek uygulama ile yazışabileceğiniz bir sistemdir. Bu sistemi bilgisayar, tablet ve cep telefonları üzerinden rahatlıkla yönetebilir anlık olarak kesintisiz olarak mesajları alabilir ve cevaplayabilirsiniz.

JivoChat Hangi Sistemlerde Kullanılabilir.

Uygulamayı kullanabileceğiniz web sitesi alt yapıları başta wordpress olmak üzere Facebook Messenger, Viber, Telegram gibi dünyaca kendini kanıtlamış sistemlerde sorunsuz kullanabilirsiniz, aşağıdaki logoda görünen başlıca sistemler için de yazılım çalışmaları devam etmektedir.

Web Sitesi Online Destek Sistemi

Akıllı tetikleyiciler sayesinde sistem web siteniz üzerinde geçirilen zamanı anlayarak ürün hakkında nasıl yardımcı olabileceğini ziyaretçiye JivoChat penceresinde iletiyor ve böylelikle müşteriler ilgi alakanın farkına vararak mağazaya olan güven ve alım isteği fazlalaşıyor.

İşyeri veya herhangi bir bilgisayar başında olmasanız bile ios ve android bir cep telefonuna sahip olmanız JivoChat ile olan yönetim panelinizden sizi asla koparmıyor, seyehatte veya tatilde bile olsanız uygulama sayesinde anlık olarak telefonunuza bildirim geliyor ve müşterinizle online görüşme işlemine devam edebiliyorsunuz.

Müsait Değilim Müşterimi Mağdur Etmek İstemiyorum.

Müsait olmadığınız durumlar için JivoChat müşterinizi madur etmemek için “Temsilciler arası sohbet aktarımı” geliştirmiş. Bu durumda diğer bir çalışanınız veya ortağınız müşteriniz ile ilgilenebilir ve ürünleriniz hakkında bilgiler vermeye devam edebilirsiniz.

Müşterimin Sitemdeki Hareketlerini İzleyebilirmiyim.

Sitenize gelen ziyaretçiniz JivoChat ile sizinle görüşürken site içerisinde rahatlıkla gezinebilir ve farklı ürünleri inceleyebilir, bu durumda siz de müşterinizin nelere ihtiyacı olduğunu kolaylıkla görebilir ve ürünler hakkında müşterinize daha detaylı bilgiler verebilirsiniz.

E-Ticareti Farklı Ülkelere Yapıyorum Dil Desteği Nedir.

JivoChat farklı ülkelerden ziyaretçilere sahip olan işletmeler ve e-ticaret siteleri için 20 farklı dilde sohbet aracı seçeneği sunuyor.

Siz de JivoChat uygulamasını sitenizde kullanıcılarınıza sunmak ve bu deneyimi yaşamak isterseniz 14 gün boyunca ücretsiz olarak bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Müşteri chat sistemi olarak bilinen bu uygulama tüm müşteri iletişim sorunlarınızı kökten çözmeye yetecek.

Aşağıdaki linke tıklayarak ticaretin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

JivoChat : https://www.jivochat.com.tr/?utm_source=barkin&utm_medium=ilkercay&utm_campaign=marketing_turkey&utm_term=18q1&utm_content=to_sell_product

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here