WhatsApp Disk Kullanımı Silme

0

WhatsApp günümüzde başta gençler olmak üzere milyonlarca kişi tarafından kullanılan fenomen bir uygulamadır, Bu uygulama popülerliğini her geçen gün arttırarak operatör mesajlarını artık kullanılmaz hale getirmektedir.

WhatsApp mesaj güvenliği konusunda şifleme ile kalitesine kalite katarak diğer firmalarla olan rekabetini üst düzeye taşımayı başarmıştır, whatsapp’ın kullanıcılar için yaptığı yenilikler geçtiğimiz günlerde birçok kullanıcı tarafından paniğe yol açtı ve çözümü ararken bende elde ettiğim bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim.

WhatsApp’ın “Disk Kullanımı” olarak bilinen alanında malumunuz kiminle ne kadar çok yazışırsanız bu alanda şişme de o kadar artıyor ve budur birçok arkadaşın canını sıkmaya devam ediyor.

WhatsApp da Disk Kullanım alanını temizlemek için yapmanız gereken Ayarlar / Sohbetler / Tüm Sohbetleri Temizle alanına tıklayarak Hesabım / Disk Kullanımı alanındaki tüm dosya boyutlarını sıfıra çekebilirsiniz.

Disk kullanım alanına girdiğinizde üst trafta ki Yenileme alanına bastığınızda kendisini güncelleyecektir ve veriler sıfır olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here