WhatsApp Youtube Desteği Artık Türkiye’de

8

Whatsapp kullanımı günden güne artarak kullanıcı sayısını tüm dünya yaygınlaştırmaya devam ediyor, 2018 itibariyle güncellemeleri fazlalaştıran whatsapp son güncellemede youtube videolarını ele alıyor.

Geçtiğimiz senenin 4.çeyreğinde Youtube videolarının gönderilip alınmasıyla fark yaratan whatsapp kullanıcıların gönderilip alınan videoları izlemesi esnasında youtube uygulamasının açılarak izlenmesi sorununu son güncellemesi ile sona erdirdi.

Videoları İzlerken Konuşmalarınıza Devam Edin.

Yeni güncellemede farklı kişilerle de yazışırken veya konuşurken size iletilen videoları rahatlıkla izlemeye devam edebileceksiniz hatta farklı kişilerle konuşmalarınızda geçişler bile yapsanız hiç bir problem yaşamadan videonuz kesintisiz olarak yürütülmeye devam edecek.

Whatsapp bu yeni güncellemesinde uygulamada geçirilen süreyi yükseltmek ve etkileşimin daha da fazlalaştırılmasını hedefliyor. WhatsApp üzerinden gönderilen YouTube videolarının otomatik başlaması için kullanıcının direkt olarak video linkinin gönderilmiş olması gerekiyor.

Mesaj Silme Süresi Uzayacak.

Yeni güncelleme ile whatsapp yazıyı silme süresini uzatacağını da kullanıcılarına duyurdu. Yanlışlıkla atılan veya atıldıktan sonra pişman olunan mesajlar, artık daha uzun bir süre için de silinebilecek.

8 YORUMLAR

  1. açıkcası whatsapp bununla büyük bir devrim yaptı. En fazla ihtiyacımız olan durum buydu denebilir. Yeni güncellemesiyle birlikte denedim ve gayet başarılı. mesajlaşırken dinleyebiliyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here