WordPress İçin En İyi Güvenlik Eklentileri

0

Teknolojinin getirdiği yeniliklerin yanında birçok tehlikelerde bulunmaktadır. Dijital ortamdaki virüs saldırıları WordPress tabanlı sitelerde büyük problem oluşturmaktadır. Site sahipleri güvenlikleri için bazı eklentiler kullanırlarsa daha iyi bir şekilde korunmayı sağlayarak önlem almış olurlar.

iThemes Security

Birçok kullanıcının kolaylıkla kullanabileceği bir uygulamadır. Her seviyeye uygun bir eklentidir. Aynı zamanda bireyler kendi ayarlarını kendileri yapabilmeleriyle virüslerden istedikleri şekilde korunmayı ağlayacaklardır.

WP Antivirus Site Protection

Birçok saldırıyı engelleyen bir antivirüs eklentisidir. Kolaylıkla truva atlarını, virüsleri, casus yazılımları ve sahte yazılımları algılar. Sitenizin güvenliği için virüsleri engeller.

Login Lock Down

Bu antivirüs eklentisi sitenize girmek isteyen kötü niyetli insanları engeller. Kullanımı oldukça basittir. Giriş yapmak isteyen farklı kişilere karşı sizi koruyarak güvenliğinizi sağlar.

WordPress Firewall

Basit düzeyde güvenliğinizi sağlamanıza yardımcı olur. Kullanımı her seviyede insan için uygundur. WordPress’te güvenli olmayan kişilerin girişine engel olur.

WP Security Scan

Sitenizde herhangi bir güvenlik açığı varsa bunu size bildiren çok faydalı bir güvenlik eklentisidir. Bu sayede birçok kişinin sitesinde güvenliğini tam olarak sağlamasına yardımcı olmaktadır.

DBC Backup

WordPress’inizde herhangi bir güvenlik zaafına karşı önlem alan bir programdır. Sizin belirleyeceğiniz zaman diliminde sitenin yedeğini oluşturur. Böylece veri kaybı yaşamanıza engel olur. Eklentinin kurulumu çok kolay olsa da ayarlarını doğru olarak yapıp yapmadığınıza emin olmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here