WordPress Tema Satın Alabileceğiniz Adresler

0

WordPress tema, sitenizin görümünü güzelleştiren en önemli noktalardandır. Sitenin görünümü tıklanma oranının artması açısından çok önemlidir. Göze hitap etmesi için ücretli ya da ücretsiz tema alabileceğiniz siteler vardır.

Ücretli olanların avantajı daha az kişi tarafından kullanılacağından dolayı seo açısından avantajlı olmasının yanı sıra genellikle daha geniş özelliklere sahip olmasıdır.

En Çok Tercih Edilen Site; Themeforest

Themeforest, en çok tercih edilen tema satış siteleri arasında yer alır. Pek çok ülkeden yazılımcılar, temalarını Themeforest üzerinden satmaktadır. Site editörleri ise; her temanın satışını onaylamamakta ve belli bir kalite düzeyinin üstüne onay vermektedir.

Engintasarım Adresinden Tema Satın Almak

1998 yılında kurulan sitenin ücretli ve ücretsiz birçok tema alabileceğiniz seçenek bulunmaktadır. Aynı zamanda kişiye özel olarak tasarım da yapma imkânı vardır. Tema satın almanın yanında birçok hizmeti de bulunmaktadır. En önemli vazifeleri müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Safirtema Adresi Aracılığı İle Tema Almak

Sitenizin hangi konularda yoğunluk kazandığına bağlı olarak temalar farklılık gösterir. Siteden istediğiniz temayı seçme imkanına sahipsiniz. Ayrıca satın alacağınız temanın öncelikle ücretini ödeyip sonrasında temayı indirme imkanına sahip olursunuz. Alınan temalarla ilgili herhangi bir soru olduğunda site yardımcı olmaktadır. Fatura kesmesi ile güvenli bir site olduğunu kanıtlamaktadır. Dikkat edilmesi gereken nokta yalnızca kendi temaları ile ilgili düzenleme yaptıklarıdır.

Temafabrika.com

Tüm arama motorları için uyumlu temalar hazırlayan bir sitedir. Temaları sizin sitenizin konusuna göre seçmenize yardımcı olmaktadırlar. Böylece en iyi görselin olmasını sağlayarak sitenizin tıklanma oranının artmasına yardımcı olur. Ayrıca özel olarak istediğiniz bir tasarım varsa talebinizi karşılamaktadırlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here