Yaz Aylarına Zayıf Görünmek İçin

2

yaz-diyetiFazla kilolarımızdan kurtulmak için yapacağımız diyetlerin kilo vermeye yardımcı olup olmadığı en merak edilen konular arasında yer almaktadır. Zayıflama diyetlerinin çoğunu güvenip kendimizde uygulamaya korkarız yâda diyet listesi çok katı seçenekler içerdiği için yapmak istemeyiz. Böyle bir durumda kalmamak için denenmiş zayıflama diyetleri ile fazla kilolarınızdan rahatla kurtulma imkânına sahip olabilirsiniz. Kendinizde uyguladığınız denenmiş zayıflama diyeti ile istediğiniz kiloya kısa bir sürede ulaşabilme imkânına sahip olabilirsiniz. Denenmiş zayıflama diyetleri hiç denenmemiş zayıflama diyetlerine oranla daha büyük başarı oranlarına sahip olmaktadır. Birçok kişi tarafından denenmiş ve zayıflamaya yardımcı olan diyet:

  • Uyanınca: oda sıcaklığında bir bardak su.
  • Kahvaltı: 1adet mevsim meyvesi, şekersiz limonlu açık çay, 1 ince dilim kepek ekmeği, 1 kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir, 4 adet yeşil zeytin, domates, biber.
  • 2 saat sonra, bir adet mevsim meyvesi, şekersiz bitkisel çay.
  • Öğle: 2 adet ızgara köfte yâda balık ve salata, 2 ince dilim kepek ekmeği, 1 bardak yağsız yoğurt.
  • 2 saat sonra, 1 adet mevsim meyvesi, ¼ sokak simidi, bir kibrit büyüklüğünde yağsız peynir, şekersiz açık limonlu çay.
  • Akşam: 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile hazırlanmış sebze yemeği yâda sınırsız mevsim salatası, 1 bardak yağsız yoğurt.
  • Gece: bir porsiyon meyve.
  • Yatarken: oda sıcaklığında bir bardak ılık su.

2 YORUMLAR

  1. Fazla kilolardan kurtulmanın en uygun zamanı yaz mevsimidir. Yazları zayıflamak, diyete girmek bir bakıma daha kolaydır. Yemekten ziyade sıvıların daha çok tüketildiği yaz aylarında diyete destek olarak düzenli yürüyüş ya da koşu yapmak süreci daha da hızlandıracaktır. Makalenizde belirttiğiniz Denenmiş zayıflama diyetleri tarifini herkesin denemesini öneriririm. Diğer bir konu da Yaz Hamileliklerinde Dikkat Edilmesi Gereken Konular’dır. Yaz Dönemi Hamileliklerinde Beslenme için Poliklinik Sağlık Portalı’na da göz atmanızı öneririrm.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here