Yeni Alternatif Mesajlaşma Uygulaması Beam Messenger

0

beam-messenger-rightTeknolojinin geldiği son noktadayız. Artık hiçbir şey icat edilemeyecek kadar zor değil. Bunu söylerken bile acaba bilgisayar yazacak mı diye ekrana bakıyorum. Artık mesaj atarken tabi cep telefonu kullanıcıları için daha tehlikeli bir konu bir değil iki kez düşünmek gerekiyor. Önce kafamızda tasarlayıp sonra ekrana yazmak gerekiyor.

Bahsettiğim uygulamanın adı Yeni Alternatif Mesajlaşma Uygulaması Beam Messenger.

Yeni Alternatif Mesajlaşma Uygulaması Beam Messenger adıyla çok yakında piyasaya sunulacak fakat insanlar arasındaki mesafeyi ne denli açar ya da kapatır bize zaman gösterecek. Bu uygulama ile bir cümleye yazmaya başladığınız andan itibaren karşı tarafın siz daha mesajı yollamdan görebiliyor olması.bu yönüyle insanlar arasındaki ilişkileri yıpratmaya meyilli olması.bir yandan da bireyler arasındaki iletişime en yakın olması.yani canlı canlı iletişimden bahsediyorum.yani gerçek zamanlı sohbeti teknoloji ile kaynaştırıp hayatımıza sokuyor.

beam-messenger

Yeni Alternatif Mesajlaşma Uygulaması Beam Messenger daha piyasaya çıkmadan adından çok söz ettirecek gibi duruyor.size tavsiyem bu uygulamayı kullanmadan önce parmaklarınıza mukayet olmayı öğrenmeniz olacak.çünkü siz daha mesjı atmadan önce msj harf kelime olarak karşıda görünüyor.silme işleminie kadar hepsi.bu uygulama belki hayatımıza iyi yönde belki de kötü yönde etki edecek ama bunu zaman gösterecek.özellikle sevgilisi olanlar yada iş yerinde birbirine mesaj atanlar ve patronuna mesaj atmaya çalışan personeller biraz daha dikkatli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here