ZTE Blade V8 Pro Ön İnceleme

0

CES  2017 fuarı teknolojiyi yakından takip edenlerin özellikle takibinde oldukları teknoloji fuarlarından biri olmuştur. Birçok önemli marka gibi ZTE Blade V8 Pro’da bu fuarda görücüye çıkmış ve ön inceleme imkânı sağlamıştır. Aynı segmentte bulunan birçok cihaza nazaran üstün özellikleri ile dikkat çeken model, 3GB Ram ve 32 GB cihaz belleği ile sempati kazanmayı başarmıştır.

ZTE Blade V8 Pro Özellikleri

5,5 inç ekran boyutu ile kaliteli bir büyük ekran telefon kullanma deneyimi sunan ZTE Blade V8 Pro, 8 çekirdeğe sahip Snapdragon 625 işlemcisi ile çalışmaktadır. Artırılabilir harici hafıza özelliğine ek olarak microSD kart özelliği de bu cihazın genel özellikleri arasında yer almaktadır. 185 gram ağırlığı ile oldukça hafif bir cihaz olduğunu anlamak mümkündür.  Yüksek çözünürlüğe sahip çift kamera özelliği de ön inceleme sırasında dikkatlerden kaçmayan özellikler arasındadır.

ZTE Blade V8 Pro Fiyatı Ne Olacak?

Android işletim sistemine sahip olarak piyasaya çıkarılacağı duyulan ZTE Blade V8 fiyatının ne olacağı en çok cevap bekleyen sorular arasındadır. Piyasaya çıkı tarihi ve fiyatı konusunda henüz net bir bilgi bulunmasa da cihazın genel özelliklerine bakarak bazı tahminlerde bulunmak kaçınılmaz olmaktadır. 3,140mAh büyüklüğünde olan batarya özelliği ile uzun pil deneyimi yaşatması beklenen cihaz ön ve arka kameraları ile de anı yakalamayı sevenlere yüksek kalite görüntü olanağı sunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here